• Gigaset  SL450 Dect Telefon

Gigaset SL450 Dect Telefon

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: GİGASET
  • Ürün Kodu: DRSL450
  • Stok Durumu: 10

Her açıdan mükemmel.

Gigaset SL450: Yüksek kalite malzeme ve üstün işçilik ile mükemmel ses kalitesinin birleşimi. Metal aliminyum çerçeve yalnızca göze hitap etmiyor avucunuzdaki duruşu da mükemmel. Berrak TFT renkli ekran, telefonun boyutunun sınırlarına yaklaşarak şaşırtıcı derecede büyük. Anlaşılır bir şekilde tasarlanmış arayüz ve harika renkler arama deneyimini tamamlıyor. Ses kalitesi de aynı derecede olağanüstü: mükemmel bir ses kalitesi ve fonksiyon tuşu ile ayarlanabilir 3 ayrı ses profili var.


Mikro USB / Bluetooth® ile bilgisayar bağlantısı

500 vCard girişli ekstra büyük telefon defteri (VIP aramalı 3 numara ve doğumgünü hatırlatıcı)

Titreşimle uyarıEkran mesajı ve ışıklı tuş ile cevapsız çağrı uyarısı

Bilinmeyen Numara Engelleme (CLIP bilgisi olmayan aramalar sadece görsel olarak bilgilendirilirler)

Bebek telsizi, alarm, takvim

Menzil uyarı tonu

İlişki durumu: mükemmel

bir şekilde organize olmuş.

Gigaset SL450, geniş adres defteri sayesinde kontaklarınızı –ve aile fertlerinizin kontaklarını- kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Her biri üç numara içeren 500 kayıt girişi sunar. Bunlar bilgisayarınızdaki Outlook ile Bluetooth® veya micro USB aracılığı ile kolaylıkla senkronize olur. Ayrıca çok kullanışlı: VIP arama fonksiyonu ve doğum günü hatırlatıcısı. Çok önemli kişiler için –ve çok önemli amaçlar için.


Limitsiz hareket kabiliyeti.

Gigaset SL450 yürürken konuşmayı sevenler için ideal: Kulaklık bağlantısı sayesinde (2.5mm veya Bluetooth®) sayesinde tam bir hareket özgürlüğünüz var –bu sayede diğer aktivitelerinizi de sürdürebilirsiniz. Menzil uyarı tonunun bağlantıyı kaybetmeden size uyaracağını bilmek güzel –mesafeli ayarlarda bile.