Server Mega Dikili Tip Kabinet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: ASRACK
  • Ürün Kodu: DR0215
  • Stok Durumu: 11
  • 1.970 TL

    1.525 TL

Ağır Hizmet Tipi Uygulamalar İçin

19" Server Mega Kabinetier TSE-61587-1 IS09001 -2008 ve CE standartlarında üretilmektedir. Server Mega 19" Rack kabinetler dünyanın önde gelen markaları, Dell, HR IBM Serverları ile uyumludur. Ön ve arka kapılar üzerindeki özel bal peteği perfore kapı uygulaması doğru hava akımını sağlar. Cihazlarınız doğal hava sirkülasyonu ile oluşan ısıdan daha az etkilenir.

Ön kapılar standart perfore kapılı olarak sevk edilir. Opsiyonel Cam ve Plexi kapı seçenekleri bulunmaktadır.

 

Dikey Kablo Düzeleyici - Sağ & Sol

800x1000mm server kabinetlerde kullanılabilmektedir. Gerektiğinde kabinetin ön veya arka tarafına takılabilir. Üzerinde sabit mekanizmalı sürgü kilit bulunmaktadır. Dikey kablo düzenleyici, data ve enerji kablolarının rahat bir şekilde geçişini ve dağılımını sağlar, kablo kirliliğini kapatır.

 

Ön, arka ve yan kapaklar istenildiğinde sökülebilir, kilitlenebilir özellikte olup cihazlara rahat erişim imkanı sunar. Kabin birleştirme kiti kullanılarak kabinetler yan yana birleştirilebilir.

Ürünlerde Ral:9005 Siyah / Ral:7035 Açık gri Elektrostatik toz boya seçenekleri mevcuttur. Aksi belirtilmediği sürece siyah olarak sevk edilir. Ürün endüstriyel tip uygulamalar, patch paneller, switchler, kablolama, network ve muhtelif ağır hizmet tipi 19" Rack kabinet ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanıcı ihtiyaçlarına uygun kalıcı çözümler sunar.

 

Çoklu kablo giriş noktaları kablo bağlarının zarar görmemesi ve dışandan gelebilecek toz, böcek ve yabancı cisimlerin girişini engelleyecek şekilde fırça ile donatılmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi